Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

vritet shqiptari

I ngulën thikën në zemër, ky është 27-vjeçari shqiptar që humbi jetën në Mykonos

Personi që shihni në foto është 27-vjeçari, i cili humbi jetën në Mykonos pas një debati me bashkëkombas të tij. Mediat greke bëjnë me dije...

Me plumb në kokë dhe gjoks, ekzekutohet në mes të Strasburgut një shqiptar, mediat: Është rreth 60 vjeç, e qëlluan dy persona të maskuar

Një shtetas shqiptar është ekzekutuar me plumb në gjoks dhe në kokë në mes të Strasburgut, Francë. Mediat vendase shkruajnë se ai është qëlluar...

Të veshur si policë, shqiptarit i zënë pritë në Spanjë, ekzekutohet me 6 plumba (EMRI)

Një shtetas shqiptar ka mbetur i vrarë pasi ra pre e një atentati.   Shqiptari i njohur si Trisas mbeti i vdekur...

Vritet një tjetër shqiptar sot në Athinë, ‘thriller’ me vdekjen e tij

Thriller "me vdekjen e një 51-vjeçari shqiptar në Athinë Gjendet i vdekur 51-vjeçari shqiptar në periferi të Athinës në Koridallos. Ai...

PËRLESHJE në burgun e Trikallës, VRITET 29-vjeçari SHQIPTAR

Sot në mëngjes, 1 Maj 2019 ka pasur një përleshje midis shqiptarve në burgun e sigurisë së lartë në Trikalla. Përleshjet...

Policia greke vret një shqiptar pranë Janinës

Policia greke ka ekzekutuar një shtetas shqiptar pranë kufirit me Shqipërinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin...

“Nëna e tij qan me sytë nga deti…”, ja çfarë ndodh nesër në sheshin Abbazia ku u vra i riu shqiptar

Nesër në sheshin Abbazia të qytetit të Coratos në Bari do të organizohet mbledhja e fondeve për kthimin në atdhe të trupit 24-vjeçarit Viktorian...

Lajmet e fundit