Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

vriten 2 agresorët

Shkëmbim zjarri, vriten 2 agresorët, plagosen 5 policë

Pesë oficerë policie kanë mbetur të plagosur në Teksas të SHBA-ve dhe dy agresorët kanë vdekur gjatë një përplasjeje me armë. ...

Lajmet e fundit