Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

VRET

Krim në familje, 41-vjeçari vret gruan, pesë fëmijët e mitur dhe vjehrrën, më pas qëllon edhe veten

Një ngjarje e rënë ka ndodhur në SHBA ku një 42-vjeçar ka vrarë shtatë anëtarët e familjes së tij. Sipas mediave të huaja ngjarja ka...

E RËNDË/ Shqiptari therr me thikë bashkëkombasin në Zvicër, vdes i riu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zvicër mbrëmjen e kaluar ku një shqiptar i Kosovës ka vrarë bashkëkombasin e tij. Sipas mediave vendase mësohet...

E RËNDË/ 29-vjeçari vret ish-vjehrrin në sy të vajzës dhe fëmijës së mitur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së enjtes enjtes në Astrochori, një fshat malor në prefekturën e Artës. Një 29-vjeçar qëlloi dhe vrau...

Masakroi fqinjin me thikë në Maliq, flet vëllai i autorit, zbulon marrëdhënien që ata të dy kishin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Maliq në fshatin Rrëmbec, ku pas një sherri banal mes dy persona, njëri prej...

TRONDITET KOSOVA/ Debatuan për pronat, babai vret me kallash të birin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Peran të Podujevës ku babai ka vrarë me armë të birin. Sipas mediave vendase...

Vrau me sqepar bashkëshortin kur po flinte, dënohet me 14 vite burg Drane Deda

Gjykata e Kurbinit ka dhënë vendimin me 14 vite burg për Drane Dedën, e cila dy vite më parë vrau bashkëshortin e saj. Gjykata e...

Horror në Itali, 38-vjeçari vret gruan, vjehrrën dhe 2 fëmijët e mitur, më pas dhe veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 38-vjear ka vrarë me thikë gruan, vjehrrën dhe dy fëmijët 5 e 2 vjeç. Sipas...

Policia amerikane vret një grua me ngjyrë në dhomën e gjumit (Si ndodhi ngjarja-VIDEO)

Një grua me ngjyrë është qëlluar për vdekje nga policia e Teksasit, SHBA, nga dritarja e dhomës së gjumit të shtunën. Vrasja ndodhi pasi...

Ngjarje e rëndë, shqiptari VRET djalin e dajës për një kovë çimento

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Lipjan të Kosovës. Në rrugën Lidhja e Prizrenit, dy persona me lidhje gjaku janë...

Tragjedi në ditën e parë të shkollës, burri vret me thikë 8 fëmijë

Një burrë vrau me thikë tetë nxenës dhe plagosi dy të tjerë në një shkollë fillore në Kinën qendrore. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën...

Lajmet e fundit