Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

vret nenen

Ngjarje makabre! 59-vjeçari përdhunon dhe vret nënën e tij pa mëshirë

Detaje tronditëse për krimin në Grevenë, të Greqisë dalin në dritë nga hetimi mjeko-ligjor. Sipas burimeve mjeko-ligjore mësohet se vrasësi i nënës e kishte përdhunuar...

E kishte rritur e vetme, 15-vjeçarja vret me thikë nënën pas një debati banal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një 15-vjeçare ka vrarë nënë e saj. Corriere della sera shkruan se 15-vjeçarja pas një debati...

E RËNDË/ Nuk i dha para, djali vret nënën

Sakaq, hetimet e policisë dhe autopsia që i është bërë trupit të viktimës ka zbuluar se ajo është vrarë.  

TRAGJEDIA E DYFISHTE/ Vret nënën 101 vjeç dhe më pas veten, zbuloi se kishte TUMOR

Vrau nënën e tij 101 vjeçe dhe më pas vrau veten. Tragjedia ka ndodhur në Rivoli në Itali. Burri që mbante një...

Lajmet e fundit