Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

vrasje

I sëmuri mendor i hyri në banesë, pronari e vert me çifte

Një 55 vjeçar është gjetur i vrarë në fshatin Shtojë i Ri të Shkodrës. Burimet policore bëjnë me dije se viktima është identifikuar si...

Policia zbardh motivet dhe autorësinë e vrasjes në Sarandë (Dinamika)

Policia zbulon autorësinë e vrasjes së ndodhur në fshatin Shkallë të Sarandës në datën 13 shkurt 2016 dhe arrestoi Ajet Rexhepin, 48 vjeç, banues...

Policia parandalon një vrasje në Lezhë pas konfliktit për pronën

Policia e Lezhës ka parandaluar një vrase duke arresuar një person pas konfliktit për pronën, duke shmangur përshkallëzimin e situatës. 56 vjeçari...

Vrasësit me pagesë, zbardhen përgjimet telefonike të Admir Tafilit dhe Kristi Pines, plan për eleminimin e biznesmenit

Zbardhet përgjimi i një bisede telefonike mes të dënuarit me burgim të përjetshëm, Admir Tafili dhe Kristi Pines, në tetor 2014, gjatë “thurjes” së...

Parandalohet krimi brenda familjes në Tiranë, babai bleu pushkën për të vrarë të birin

Parandalohet krimi i rëndë  brenda familjes falë ndërhyrjes së shpejtë të shërbimeve të policisë së Komisariatit nr.5 në Tiranë. Shtetasi Lutfi...

Detaje të reja nga vrasja në Durrës, viktima u qëllua në automjetin e tij 13 herë me automatik. Flet daja: E vranë në derë...

Detaje të reja janë mësuar për vrasjen e Xhevahir Brasha, i cili  është qëlluar 13 herë me automatik në automjetin e tij. Sipas policisë...

Haki Çako flet për masakrën e Elbasanit: Nuk ka një grup kriminal me “uniformë policie”

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, gjatë një interviste për “Tonight” në Ora News, ka shpjeguar motivet e lëvizjeve të shumta...

Masakra e Elbasanit, dëshmitari: U shtrimë në tokë si të vdekur, duket se donin të na vrisnin të gjithëve

Masakra e Elbasanit mund ta kishte më të thellë bilancin e viktimave nëse arma e njërit prej autorëve nuk do të ishte bllokuar. ...

Lajmet e fundit