Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
1 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

vrasje

Vrasja e efektivit Xhuliano Prela, kalon për gjykim dosja, merren të pandehur Redion Hysa dhe Nikoll Sherniku

Ka kaluar për gjykim dosja e vrasjes së efektivit të policisë Xhuliano Prela. Në lidhje me ngjarjen Gjykata ka marrë të pandehur Redion Hysa...

DEL FOTO/ Ky është 42-vjeçari shqiptar që u vra me plumba pas koke në Gjermani

Personi që shihni në foto është Mari Muka, i cili u ekzekutua dy ditë më parë në Krefeld të Gjermanisë. 42-vjeçari ishte duke lëvizur me...

Burri vrau ish-bashkëshorten shtatzënë para spitalit, sot në Prishtinë protestohet kundër vrasjes së grave

Vrasja mbrëmë e një gruaje shtatzënë në afërsi të Klinikës së Gjinekologjisë të QKUK-së ka tronditur të gjithë opinionin në Kosovë dhe më gjerë. Dyshohet...

Tronditet Prishtina, burri vret gruan shtatzënë para spitalit të QKUK-së

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku një grua është e gjetur e vdekur në oborrin e QKUK-së. Dyshohet se burri ka vrarë...

Zbulohet identiteti, kush është shqiptari që u ekzekutua me plumba në kokë në Gjermani, pronar i një biznesi në Shijak

Mari Muka është shqiptari që u ekzekutua ditën e djeshme në Krefeld të Gjermanisë. 42-vjeçari ishte duke lëvizur me biçikleta, ku dy persona i dolën...

Ishin në detyrë kur ndodhi vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, Gjykata e Apelit rikthen në detyrë 6 efektivët

Gjykata e Apelit të Durrësit ka rikthyer sërish në detyrë 6 efektivët e policisë së Elbasanit, të cilët u pezulluan kur nisën hetimet për...

E RËNDË, qëllohet për vdekje mjeku kardiolog në zyrën e tij

Një mjek kardiolog është qëlluar për vdekje gjatë një debati me një person në zyrën e tij. Sipas medieve italiane mjeku po punonte në...

Po lëvizte me biçikletë, ekzekutohet shqiptari në Gjermani, autorët e qëlluan me breshëri plumbash pas koke

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Krefeld të Gjermanisë, ku është ekzekutuar një shqiptarë. “Bild” shkruan se është vrarë një 42-vjeçar shqiptar, identiteti i...

Iu gjetën armë në makinë, katër të arrestuarit e kokainës do kryenin vrasje në Dibër

Katër të rinjtë të cilët u arrestuan në kuadër të operacionit policor, që çoi në zbulimin e laboratorit të drogës në Fier, do të...

Angelina Jolie flet për problemet me shëndetin mendor: Pagova dikë që të më vriste

Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie ka folur në lidhje me problemet e shëndetit mendor. Aktorja tregon se ka vuajtur nga probleme të shëndetit mendor...

Lajmet e fundit