Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

vrasje

Tragjedia me dy të vdekur në Klos, vjen reagimi i parë nga PD: Situata katastrofale e kriminalitetit e mundi shtetin  

Deputeti i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku, ka reaguar për krimine rëndë të ndodhur mesditën e sotme në Klos, ku mbetën të vrarë babë e...

Thellohet tragjedia në Klos, pas 17-vjeçarit ndërron jetë dhe babai në spital

Është thelluar tragjedia në Klos, pasi pas 17-vjeçarit Kenado Shira ka ndërruar jetë dhe babai i tij, Ilir Shira. Ky i fundit mbeti i plagosur...

EMRAT/ Sherr mes fiseve 17-vjeçari humb jetën në Klos, babai në gjendje të rëndë në spital (Detaje)

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ka tronditur Klosin ditën e sotme, ku ka humbur jetën një 17-vjeçar dhe janë...

Të shtëna me armë në Klos, një viktimë dhe disa të plagosur

Të shtëna me armë janë raportuar pak momente më parë në Klos. Bëhet me dije se nga të shtënat me armë ka humbur jetën një...

Ish-këshilltari i Sigurisë, John Bolton: Amerika mund të vrasë Vladimir Putin, nëse përdor armë bërthamore në Ukrainë

Shtetet e Bashkuara mund të vrasin Vladimir Putin nëse Rusia përdor armë bërthamore në konfliktin e saj me Ukrainën, ka pohuar ish-këshilltari i Sigurisë...

Në kërkim ndërkombëtar për vrasje, shqiptari identifikohet pas ndalimit rastësor në Itali, lëvizte me Mercedes

Një shqiptar ka rënë në prangat e karabinierëve në Itali, pasi rezulton si i shpallur në kërkim për vrasje dhe prodhim armësh. Identiteti i...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Salianji i drejtohet Çuçit: Policia si pulë, ishte aty dhe nuk ndërhyri

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji gjatë replikës me ministrin e Drejtësisë, Blendi Çuçi renditi të gjitha ngjarjet kriminale të rënda të ndodhura ndër vite...

Zbardhet atentati në “Don Bosko”, vëllezërit vrasës “zbërthehen” në Polici dhe tregojnë autorin: Porosia nga Belgjika (EMRAT)

Prokuroria e Durrësit në bashkëpunim me Policinë kanë arritur të zbardhin vrasjen e Erjon Çelës të ndodhur në janar të këtij viti në një...

EMRAT- VIDEO / Në pranga efektivi dhe ushtaraku, Policia jep detaje për operacionin me 14 të arrestuar: Vëllezërit Beqiri tregojnë vrasjet me pagesë, porositë...

Policia e Durrësit ka goditur disa grupe kriminale që operonin në disa qytete, duke vënë në pranga 14 persona të akuzuar për një sërë...

ÇMONTOHET grupi kriminal në DURRËS, vëllezërit Beqiraj ZBARDHIN masakrën e Don Boskos dhe planet për vrasjen e “Rrumit”

Policia ka zhvilluar një operacion të madh në Durrës, ku ka çmontuar një grup kiminale në qytetin bregdetar. Bëhet me dije se të paktën 15-persona...


Lajmet e fundit