Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

vrasje

Ervis Martinaj është vrarë? Gazetari: Kam qenë në shtëpinë e tij, familja ka hapur mortin

"Kam qenë në shtëpinë e tij, atje është morti i hapur. Edhe ata e kanë një shpresë, unë uroj ta gjejnë. Por unë mund...

Vrau vëllanë dhe kunatën, Policia gjen armën e krimit, Arsen Muskurti e kishte hedhur në koshin e mbeturinave

Tirana u trondit pasditen e djeshme nga një vrasje e dyfishtë që ndodhi në një biznes në rrugën "Islam Alla", pranë Rrugës së Kavajës....

Tronditet Tirana, vëllai vret vëllanë dhe kunatën brenda biznesit familjar (EMRAT)

Dritan Muskurti dhe bashkëshortja e tij, janë vrarë pasditen e kësaj të marte me armë zjarri. Viktima e dytë sipas Bluve të Tiranës është...

Në konflikt prej 6 vitesh për pasurinë, ky është Besnik Pjetri që vrau ish-vjehrrin e tij dhe ish-kunatin në Lezhë

Personi që shihni në foto është Besnik Pjetri, i cili mbrëmjen e kaluar vrau me armë zjarri ish-vjehrrin e tij dhe kunatin, Pjerin e...

Shkoi në shtëpinë e ish-vjehrrit dhe vrau babë e bir, viktimat ishin kthyer dje nga Italia, si ndodhi ngjarja

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e djeshme Lezhën ku ish dhëndri Besnik Pjetri vraru me armë ish-vjehrrin e tij Pjetër Përjaku dhe kunatin,...

Tronditet Lezha, dhëndri vret ish-vjehrrin dhe ish-kunatin (Emrat)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë, me pasojë vdekjen e dy personave. Sipas informacioneve paraprake babë e bir janë vrarë...

Arrestohet autori i vrasjes në Vaun e Dejës, dyshohet se ishin të dehur kur u konfliktua me 51-vjeçarin në lokal

Policia ka vënë në pranga autorin e vrasjes së 51-vjeçarit Agron Metushi në fshatin Shelqet të Bashkisë Vau i Dejës. Autori i dyshuar Alfons Palushani...

Vrasje me armë zjarri gjatë natës në Vaun e Dejës, 37-vjeçari vret një person pas sherrit në lokal (EMRAT)

Një 51-vjeçar është vrarë me armë zjarri rreth orës 03:00 pas mesnate në fshatin Shelqet të Vaut të Dejës. Policia është vënë në ndjekje të...

Vrau Madrit Ulqinakun në mes të Elbasanit, prangoset autori 18 vjeçar, nip i “Mandelës”

Horgito Peqini, 18 vjeç që qëlloi për vdekje ditë më parë Madrit Ulqinakun në mes të Elbasanit, është prangosur nga Policia e këtij qyteti....

Putin reagon për vrasjen e vajzës së aleatit të tij: Një krim mizor i shkurtoi jetën Darya Dugina-s

Presidenti rus Vladimir Putin ka reaguar për herë të parë për vrasjen e vajzës së aleatit të tij, Darya  Dugina, e cila u vra...

Lajmet e fundit