Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

vrasje

Arrestohet nga policia vrasësi i Asllan Kërtushës, ngjarja dje në Durrës

Është arrestuar nga policia shtetasi Gëzim Kajno, 31 vjeç, i dyshuar si autori i vrasjes së Asllan Kërtushës, mbrëmjen e djeshme në qytetin e...

Manjani letër Nishanit, i kërkon të falet Nazime Visha

Është zhvilluar sot seanca e parë në Gjykatën e Tiranës për kerkesën e paraqitur nga Nazime Visha, e cila kërkon të përfitojë nga ligji...

50-vjeçari kryente mardhënje seksuale me të mitur, vritet nga shoku i tij: Vrava një pedofil

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamzë ku një endacak 50-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij. Ai është vrarë nga...

Ishte në kërkim për disa vepra penale, 25 vjeçari ndalohet në kufi

Policia ka arrestuar një 25-vjeçar, i cili ishte shpallur më herët në kërkim Burime nga policia sqarojnë se kanë arritur të vënë në pranga...

Ja kush është 16 vjeçarja që vrau Marian Rroku 15 vite më parë

Një i dënuar me burgim të përjetshëm, duket se ka tronditur publikun e emisionit “E Diela Shqiptare” pas rrëfimit të tij për Ardit Gjebrean...

Vrasje në Institut, arrestohet menjëherë autori

Policia bën me dije se vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes

Xhaxhai bëri vrasje, ngujohet talenti i Vllaznisë

Prej një jave, babai i tyre, Marku, nuk mund të shohë stërvitjet e Vllaznisë, Stivi nuk mund të stërvitet tek Ada, ndërsa Uendi nuk...

Arrestohet një person i akuzuar për vrasje gjashtë muaj më parë në Lezhë

Policia e Tiranës ka mundur të arrestojë një shtetas të shpallur në kërkim për vrasje dhe plagosje. Shtetasi Tom Dod Mamli...

Përleshje me thika në Korçë, një i plagosur rëndë

Një sherr me thika një një lokal të fshatiti Vreshtas në Korçë ka përfunduar me një person të plagosur rëndë. Mësohet se...

Lajmet e fundit