Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

vrasje

Vrau dhe groposi Kejsi Hysajn pas konflikteve për paratë me fajde, gjykata dënon me 30 vite burg autorin

Gjykata e Krujës ka dënuar me 30 vite burg Agron Tufën, autori kryesor i ekzekutimit dhe groposjes në një parcelë me hashash të Kejsi...

“Policia fsheh aktin horror”, denoncimi te Berisha: Vrau motrën dhe e varrosi në oborrin e shtëpisë, ndërsa prindërit i dhunoi, kam frikë se…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili thotë se policia e Pukës ka mbajtur të fshehtë një vrasje, e cila...

Vrasja makabre e çiftit në Itali, flet për herë të parë Taulant Pasho: Elona pak ditë pas ngjarjes më ktheu një shumë parash, s’raportova...

Ka folur për herë të parë për togat e zeza Taulant Pasho, djali i Shpëtim dhe Teuta Pasho, të cilët u gjetën disa muaj...

Vrasje që kanë TRONDITUR vendin, Ardi Veliu mbledh me URGJENCË drejtuesit e policisë dhe shefat e komisariatëve

Vendi prej disa ditësh nuk ka gjetur qetësi nga vrasjet, ato kriminale apo edhe vrasje në familje. Duke marrë shkas nga ngjarjet e fundit, drejtori...

Vrau bashkëshorten me sëpatë në Librazhd dhe më pas veten, ja çfarë thoshte disa muaj më parë Qemal Bici (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë trondi dje Librazhdin, por jo vetëm, ku Qemal Bici vrau me sëpatë bashkëshorte, Menturie Bici dhe më pas i dha...

Gazetarja zbulon detaje tronditëse nga vrasja e 58 vjeçares në Shkodër: Vëllai dilte në fshat dhe thoshte “e kam vrarë dhe e kam në...

Mbrëmjen e djeshme policia zbuloi një ngjarje tragjike, pasi në shtëpinë e 55 vjeçarit Fabian Vuka gjeti trupin e pajetë të motrës së tij,...

Ekzekutimi i biznesmenit në Ksamil, policia shoqëron 10 qytetarë, katër persona bashkëpunuan për vrasjen e Gramoz Memajt

Gramoz Memaj, mbeti i vdekur mbrëmjen e djeshme pas një atentati me armë zjarri. Biznesmeni nga Ksamili dyshohet se është ndjekur nga autorët, dhe...

DEL FOTO: Kjo është Diana Vuka që u vra nga vëllai në Shkodër, kishin konflikte për pronësinë e shtëpisë

Personi në foto është Diana Vuka 58-vjeçarja që u vra nga vëllai i saj, Fabian Vuka 55-vjeç në Shkodër. 55 vjeçari ka vrarë me armë...

“Kam vra motrën”, detaje nga ngjarja në Shkodër, si nisi sherri për 4 mijë euro mobilje, ekzekutoi 58-vjeçaren dhe e la tre ditë të...

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë, ku vëllai vrau motrën në lagjen “Ndoc Mazi” në Shkodër. Fabian Vuka 55 vjeç ka vrarë...

Vrasja e 58 vjeçares nga vëllai, flet shefi i Policisë së Shkodrës: Viktima ishte kthyer para 3 ditësh nga Gjermania, është vrarë me armë...

Shefi i Policisë së Shkodrës, Paulin Çupi, në një deklaratë ëpr media ka dhënë detaje mbi vrasjen e 58 vjeçares Diana Vuka nga vëllai...

Lajmet e fundit