Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

vrasje tragjike

NGJARJE TRAGJIKE/ Nga Fëllënxa Rrasa, te Sabrina që vdiq me bukë në gojë dhe Irvana shtatzënë, në 8 muajt e fundit 7 gra janë...

Xhelozi, probleme ekonomike, urdhra mbrojtje që nuk zbatohen dhe konflikte të çastit. Këto kanë qenë disa arsye që kanë çuar në vdekjen e 7...

Lajmet e fundit