Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Mër
33 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

vrasje ne vlore

Pas plumbave shpërthen tritoli në Vlorë, sulmohet objekti në ndërtim te “Uji i Ftohtë”

Një sasi lënde plasëse e dyshuar tritol ka shpërthyer në një objekt në ndërtim në Vlorë. Sipas Policisë, nga shpërthimi nuk ka persona të...

30 plumba në bark, Forcat Speciale RENEA zbarkojnë në Vlorë, në kërkim të ekzekutorëve të Shkëlzen Velajt (PISTAT KRYESORE)

Forcat Speciale RENEA janë nisur sot drejt Vlorës, pas ekzekutimit të Shkëlzen Velajt mbrëmjen e djeshme në qytetin bregdetar. Mbi 30 vjeçarin është shkrehur...

4 të shoqëruar për ekzekutimin e 35 vjeçarit në Vlorë, Policia gjen një kallashnikov brenda makinës së braktisur

4 persona janë shoëruar nga Policia e Vlorës për ekzekutimin e ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në qytetin bregdetar, shkruan...

Vrasja e Delon Troqes në Vlorë, Policia shoqëron 17 persona, viktimës i gjendet në trup një armë zjarri

17 persona janë shoqëruar nga Policia e Vlorës pas vrasjes së Delon Troqes, 38 vjeçarit që u ekzekutua me breshëri plumbash kallashnikovi në lagjen...

Vritet me levë hekuri një person te “Plazhi i Vjetër” në Vlorë (EMRI-VIDEO)

Një person është sulmuar dhe vrarë me sende të forta në qytetin e Vlorës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak minuta...

Detajet e pazakonta të atentatit të sotëm në Vlorë

Vrasja mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, shkaktoi panik në gjithë qytetin e bregdetar të tejmbushur më turistë. 36 vjeçari...

Detaje nga vrasja në Vlorë, zbardhet emri i 36 vjeçarit të vdekur, nuk ishte vetëm një atentator (EMRI)

Atentati i pak minutave më parë në Vlorë, ka shkatuar panik në të gjithë qytetin. Redaksia e newsbomb.al, ka mësuar se...

Tronditet Vlora, të shtëna me armë dhe një i vdekur në mes të “Lungomare”

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Vlorës. Sipas asaj që bëhet e...

Lajmet e fundit