Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

vrasje ne tirane

Qëlloi për vdekje dhëndrin, Mexhit Picari dhe Kudret Saliaj kishin bërë sherr dy ditë para ngjarjes, bashkë me vajzën planifikuan vrasjen

Mexhit Picari dhe Kudret Saliaj, vjehërr dhe dhëndër dy ditë para ngjarjes së rëndë te Gjykata e Tiranës që tronditi kryeqytetin, kishin bërë sherr...

PAMJE TË RËNDA! Tjetër VIDEO nga vrasja te Gjykata e Tiranës: Gruaja e tmerruar, ish-prokurori Cama qëndron në këmbë me plumb në gjoks

Kudret Saliaj mbeti i vdekur mesditën e djeshme në kryeqytet, te një lokal pranë Gjykatës së Tiranës, shkruan newsbomb.al. Ai pritej të futej në...

Qëlloi për vdekje dhëndrrin dhe plagosi me plumb në gjoks ish-prokurorin, dëshmia e Mexhit Picarit: E vrava për dinjitetin e vajzës!

Mexhit Picari, autori i vrasjes së Kudret Saliajt dhe plagosjes së ish-prokurorit Adriatik Cama, ka thënë në Polici se vrasjen e ka bërë për...

“Do ta sjell gocën copa-copa”; Si Mexhit Picari ekzekutoi dhëndrrin që ndau vajzën nga tre fëmijët dhe e çuan në arrestim në polici (HISTORIA...

Kronikë e një vdekjeje të paralajmëruar. Kështu mund të përkufizohet gjithë ngjarja e ndodhur sot në një lokal afër ambienteve të Gjykatës së Tiranës,...

Qëlloi për vdekje shokun te “5 Maji”, togat e zeza të Tiranës lënë në burg Marius Demën, shkojnë “në shtëpi” 4 miqtë e tjerë...

Gjykata e Tiranës jep masën e sigurisë “Arrest me burg” për Marius Demën, 28 vjeçarin që qëlloi me plumb shokun e tij Mehmet Qema,...

U vetëdorëzua pas vrasjes së shokut, Policia çon Marius Demën në lokalin ku ndodhej dje me shokët; çfarë gjejnë atje i lë “gojëhapur”

Efektivë të Policisë së Tiranë kanë shkuar mesditën e sotme në lokalin ku ndodhi vrasja e Mehmet Qemës mbrëmjen e djeshme, në zonën e...

Qëlloi për vdekje shokun me plumb në gjoks, vetëdorëzohet në Polici Marius Dema dhe një nga shokët

Marius Dema, 28 vjeçari që qëlloi për vdekje me një plumb në gjoks shokun e tij Mehmet Qema, është vetëdorëzuar në Polici. Ngjarja e...

Të gjithë ulur në tavolinë, FOTO pak para vrasjes te “5 Maji”, Marius Dema me pisteletë në dorë; dyshohet se qëlloi aksidentalisht shokun

Personi me rreth të kuq dhe me pistoletë në dorë është Marius Dema, autori i dyshuar i vrasjes së 27 vjeçarit Mehmet Qema, pak...

Me “Mercedes S Class” modeli fundit, kush është autori i vrasjes te “5 Maji”; Policia zbardh ngjarjen: Shpallen në kërkim dhe 5 shokët (VIDEO-DETAJE)

Marius Dema është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës si autori i dyshuar i vrasjes së Mehmet Qemës në zonën e “5 Majit”,...

“I mbuluar” me tatuazhe, del FOTO: Ky është Mehmet Qema, 27 vjeçari që u vra me plumb në gjoks nga shoku i tij në...

Personi që shikoni në foto është 27 vjeçari Mehmet Qema, apo Meti siç e njihnin të gjithë shokët e tij në zonën e “5...

Lajmet e fundit