Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

vrasje ne peqin

Ekzekutoi Ylber Xhahysën se e kishte qëlluar me grusht para 5 vitesh, gjykata lë në burg autorin: S’do ta vrisja, por më kërcënoi e...

Gjykata e Elbasanit ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Leonard Bashaliun, i cili akuzohet për vrasjen e Ylber Xhahysës, pak ditë...

Për një gërvishtje në makinë dhe një grusht 5 vite më parë; FOTO: Ky është 40 vjeçari që vrau sot të njohurin e tij...

Leonard Bashaliu, personi që shikoni në foton e mësipërme është 40 vjeçari i arrestuar nga Policia e Elbasanit si autor i vrasjes me armë...

Dalin EMRAT: Ky është autori i vrasjes dhe viktima në Peqin, kishin njohje me njëri-tjetrin, familjarët panë ngjarjen

Leonard Bashaliu është 40 vjeçari i arrestuar nga Policia e Elbasanit si autor i vrasjes me armë zjarri mëngjesin e sotëm, në fshatin Gjoçaj,...

Vrasje me armë zjarri në Peqin, raportohet për një 45 vjeçar të vdekur

Një 45 vjeçar raportohet se ka ndërruar jetë në Peqin. Nga raportimet e para bëhet me dije se viktima është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja...

Lajmet e fundit