Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

vrasje masive

Tjetër sulm me armë në SHBA: Viten 9 persona në një klub nate, 27 të plagosur

Të paktën 9 persona kanë humbur jetën dhe 27 të tjerë janë plagosur nga një sulm me armë një një klub nate në qytetin...

SHBA-të nuk gjejnë qetësi, 16 të plagosur në Çikago

Një valë e madhe dhune ka përfshirë disa nga shtetet amerikane pas vrasjes së një të riu me ngjyrë nga një efektiv policie. ...

Zhdukja e 42 studentëve në Meksikë ende mister, hetuesit pa asnjë provë

Një raport i dytë në lidhje me zhdukjen e 42 studentëve në shtetin meksikan, Guerrero, thotë se nuk ka prova për të mbështetur raportin...

Lajmet e fundit