Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

vrasja

BLINDOHET Shkodra, atentati ndaj 47-vjeçarit, policia jep DETAJE: Autori hyri brenda i maskuar dhe qëlloi me kallashnikov

Policia e Shkodrës ka dhënë detaje në lidhje me atentatit ndaj 47-vjeçarit Prek Tonaj mbrëmjen e sotme në fshatin Grudë. Uniformat blu bëjnë me dije...

“Vrasja e gangësterit britaniko-shqiptar”, mediat e huaja për Bledar Muçën: Shqiptarët pastrojnë para, lidhja me politikën në Belgjikë

Mediat e huaja i kanë kushtuar një artikull të detajuar hetimeve të prokurorisë në Belgjikë lidhur me vrasjen e shqiptarit Bledar Muça, i cili...

Vrasja në “Don Bosko”, Sali Berisha ia hedh fajin kryeministrit Rama: Rendi në narkoshtet është në duart e bandave të tij

Sali Berisha ka fajësuar kryeministrin Edi Rama për ngjarjen e ndodhur pasditen e sotme në “Don Bosko” në kryeqytet, ku një person mbeti i...

EMRI/ Ky është viktima që u vra me armë zjarri në “Don Bosko”, ai dhe të plagosurit u qëlluan nga jashtë lokalit

Detaje të reja janë mësuar nga ngjarja e rëndë që ndodhi pasditen e sotme në Bar Fokus në zonën e “Don Boskos”, ku mbeti...

Ekzekutimi i 32 vjeçarit në Peqin dyshohet për hasmëri, vëllai i Albi Bashaliut vrau një person për gërvishtjen e makinës

Albi Bashaliu, 32 vjeçari i vrarë sot në Peqin, është vëllai i Leonard Bashaliu. Ngjarja ka ndodhur në orët e paradites së kësaj të...

U arrestua si pjesëmarrës në vrasjen e biznesmenit Behar Sofia, flet gruaja e Bujar Lezës: Merrej me ndërtim dhe bujqësi! Po të ishte vrasës...

45 vjeçari Bujar Leza u akuzua ditën e sotme si pjesëmarrës në vrasjen e biznesmenit Behar Sofia, pasi dyshohet se ai ishte një nga...

Vrasja e biznesmenit Rakip Roli në Laç, zbardhet sherri i djalit të viktimës me autorin për një vajzë

Detaje të reja janë zbardhur nga ekzekutimi i biznesmenit Rakip Roli në Laç, i vrarë më 10 dhjetor në fshatin Sanxhak të Kurbinit, në...

VIDEO/ Arrestimi i vrasësve të biznesmenit Rakip Roli në Laç, policia jep detaje: U sekuestraua një armë kallashnikov, bashkëpunëtor edhe një i mitur

Policia ka dhënë detaje në lidhje me arrestimin e vrasësve të biznesmenit Rakip Roli, i cili u ekzekutua me breshëri kallashnikovi ditën e djeshme...

Vrasja horror e 8-vjeçarit, këngëtarja shqiptare zemërthyer: I gjori djalë ç’i kanë parë sytë

Vrasja e 8-vjeçarit Mateo Vasia nga fqinji i tij Klodian Çalamani ka sjellë reagime të forta nga politikanë, gazetarë dhe artistë. Së fundmi ka qenë...

“U prehsh në paqe ëngjëll i vogël”, Blendi Fevziu reagon i tronditur për vrasjen makabër të 8-vjeçarit: Ky vend nuk do gjejë kurrë qetësi!

Qyteti i Fierit dhe të gjithë shqiptarët mbrëmjen e sotme u tronditën nga vrasja makabër e 8-vjeçarit nga fqinji i tij, Klodian Çalamani. Në lidhje...

Lajmet e fundit