Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

vrasja

Letra e Aldës: “Nuk të shikoj dot me sy”. Gjykata: Marjan Rroku vrau nga xhelozia e shfrenuar

Marjan Rroku vrau nga xhelozia e shfrenuar, jo nga tronditja psikike e momentit”. Me këtë argument, trupa gjyqësore e kryesuar nga Medi Bici, me...

Rrëfimi tronditës i Ornela Canajt: Nëse Marjani do ishte penduar nuk do dilte në televizor por do dërgonte letër

Ornela Canaj ka rrëfyer gjatë intervistës me gaztetaren Rudina Xhuinga në emisionin “Dritare” momentin se si e përjetoi daljen në televizion të vrasësit të...

Arrestohet ish-polici, qëlloi me plumb në kokë fqinjin dhe i shkoi në varrim

Një ish-efektiv i poli cisë së Sarandës ka përfunduar në pranga, pasi dyshohet të jetë autor i vrasjes së 44-vjeçarit Pajtim Shehu. Ngjarje kjo...

Kufoma e gjetur në Dajt, ende mister identiteti

Edhe pse kanë kaluar disa orë ngja gjetja e një kufome të seksit mashkull në Dajt, duket se ekspertëve në mordun e Tiranës do...

Zhdukja e 42 studentëve në Meksikë ende mister, hetuesit pa asnjë provë

Një raport i dytë në lidhje me zhdukjen e 42 studentëve në shtetin meksikan, Guerrero, thotë se nuk ka prova për të mbështetur raportin...

Flet i ati i Elidonës: Bashkëshorti kriminel i privoi buzëqeshjen e saj të ëmbël dhe i mori jetën që i fali Zoti

I ati i 25 vjeçares shqiptare, Elidona Demiraj, e vrarë në periferi të Londrës nga bashkëshorti i saj një javë më parë, ka reaguar...

Zbardhen pamjet / Masakra e Elbasanit dyshohet se u krye nga vrasës me pagesë me uniforma të ushtrisë ruse

Masakra e Elbasanit me tre të vrarë dhe 8 persona të plagosur dyshohet se është kryer nga vrasës me pagesë, të veshur me uniformat...

Gjykata lë në burg babain që vrau vajzën tij 17-vjeçare

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot masën “arrest me burg” për shtetasin Kujtim Ibraj, i cili vrau me thikë vajzen e tij...

Parandalohet një vrasje në Lezhë

Policia e Lezhës ka parandaluar një vrasje pak minuta më parë, pasi ka arrestuar në flagrancë autorin e dyshuar. Në prangat...

Arrestohen 3 vrasës me pagesë në Durrës, planifikuan ekzekutimin me silenciator (Video)

Policia e Durrësit ka parandaluar një krim duke arrestuar tre persona që dyshohet se janë vrasës me pagesë. Ata kishin planifikuar...


Lajmet e fundit