Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

vrasja

Zbardhet dëshmia e Jorgo Zanit: E vrava se më mërziti

Kur kanë kaluar pesë ditë nga masakra në Palasë Himarë, autori i saj ka folur vetëm dy fjalë. “E vrava se më mërziti”, i tha...

Zbulohet identiteti i të arrestuarit për vrasjen e Bledar Terpollarit, shpallet në kërkim kushëriri

Autoritetet greke kanë lëshuar sot tre urdhër-arreste për tre autorët e dyshuar për vrasjen e Bledar Terpollarit në një fshat të Igumenicës. ...

Zbardhet vrasja ne Cërrik, arrestohen dy personat që inskenuan vdekjen si aksident (Detajet)

Policia e Cërrikut ka bërë të mundur zbardhjen e plotë të ngjarjes ku u gjet i vdekur në banesën e tij shtetasi me inicialet...

Letra e Aldës: “Nuk të shikoj dot me sy”. Gjykata: Marjan Rroku vrau nga xhelozia e shfrenuar

Marjan Rroku vrau nga xhelozia e shfrenuar, jo nga tronditja psikike e momentit”. Me këtë argument, trupa gjyqësore e kryesuar nga Medi Bici, me...

Rrëfimi tronditës i Ornela Canajt: Nëse Marjani do ishte penduar nuk do dilte në televizor por do dërgonte letër

Ornela Canaj ka rrëfyer gjatë intervistës me gaztetaren Rudina Xhuinga në emisionin “Dritare” momentin se si e përjetoi daljen në televizion të vrasësit të...

Arrestohet ish-polici, qëlloi me plumb në kokë fqinjin dhe i shkoi në varrim

Një ish-efektiv i poli cisë së Sarandës ka përfunduar në pranga, pasi dyshohet të jetë autor i vrasjes së 44-vjeçarit Pajtim Shehu. Ngjarje kjo...

Kufoma e gjetur në Dajt, ende mister identiteti

Edhe pse kanë kaluar disa orë ngja gjetja e një kufome të seksit mashkull në Dajt, duket se ekspertëve në mordun e Tiranës do...

Zhdukja e 42 studentëve në Meksikë ende mister, hetuesit pa asnjë provë

Një raport i dytë në lidhje me zhdukjen e 42 studentëve në shtetin meksikan, Guerrero, thotë se nuk ka prova për të mbështetur raportin...

Flet i ati i Elidonës: Bashkëshorti kriminel i privoi buzëqeshjen e saj të ëmbël dhe i mori jetën që i fali Zoti

I ati i 25 vjeçares shqiptare, Elidona Demiraj, e vrarë në periferi të Londrës nga bashkëshorti i saj një javë më parë, ka reaguar...

Lajmet e fundit