Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

vrasja

Edi Rama reagon për vrasjen e ish-kryeministrit Shinzo Abe: Kur politikanët shihen si armiq dhe jo si kundërshtarë…

Kryeministri Edi Rama shkruan për vrasjen e ish-homologut japonez Shinzo Abe, paraditen e kësaj të premteje. Ai u qëllua për vdekje gjatë një fushate...

Dëshmia e të penduarit të SPAK, Klevis Alla tregon pse “u prish” Dumani me “Mirin e Kolës”: I hyri vetja në qejf, po shiste...

Klevis Alla, një nga katër bashkëpunëtorët e Prokurorisë Speciale, në rrëfimin e tij tregon konfliktin e lindur mes vëllezërve Besmir e Viktor Haxhia dhe...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit mund të parandalohej, dosja e Elbasanit: Dy zv.drejtorët nuk ndërhynë, “Shqiponjat” u fshehën, reagoi vetëm policja Xhensila Sota

6 efektivë të "Shqiponjave" në Elbasan janë pezulluar nga detyra dhe dy zv.drejtorët e Policisë, Nikollaq Palla dhe Albert Nushi, janë dërguar në masë...

Vrasja e Aleksandër Sadikaj, gazetarja: U përdor gjysmë kg tritol, mesazh i krimit për njerëzit! Ja cilat janë qytetet problematike

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala, është shprehur se hedhja në erë e Aleksandër Sadikaj pak ditë më parë me tritol, në afërsi të rrethrrotullimit...

“Meta porositi vrasjen e vëllait të deputetit”, SPAK del me deklaratë: Nuredin Dumani NUK ka dhënë asnjë dëshmi të tillë!

Prokuroria Speciale ka dalë me njoftim zyrtar për deklaratën e bërë mbrëmjen e djeshme nga gazetari Artan Hoxha, i cili i ftuar në një...

FBI zbulon planin për vrasjen ish-presidentit Bush, operativi i ISIS do ta ekzekutonte në shtëpinë e tij

Një burrë irakian në SHBA i akuzuar si i lidhur me operativët e ISIS-it po planifikonte të vriste ish-presidentin George W. Bush. Ky person...

FOTO nga spitali: Kjo është gruaja e avokatit që pagoi Nuredin Dumanin ta ekzekutonte! Shokët e tij e rrahën në mes të rrugës

Blerta Bengasi është gruaja e avokatit Alban Bengasi, i cili sipas rrëfimit të Nuredin Dumanit e kishte paguar këtë të fundit që ta rrihte....

PUBLIKOHET VIDEO/ Pamjet e vrasjes së Ardian Çollakut dhe Lulzim Bitrit në Elbasan, autorët i ekzekutuan në prani të dhjetëra dëshmitarëve

Janë publikuar pamjet e vrasjes së Ardian Çollakut dhe Lulzim Bitrit, ngjarje e ndodhur në mbrëmjen e 4 tetorit 2021, pranë një karburanti në...

Flet motra e 30-vjeçares që u vra nga vjehrri: Fatjonin e donte shumë, për të la burrin dhe fëmijët

Motra e 30-vjeçares Merushe Hazizi, e cila u vra nga vjehrri i saj, ka treguar detaje tronditëse nga krimi i rëndë. Në një lidhje telefonike...

Kërcënohet ish-speciali i RENEAS/ I morën ADN për vrasjen e biznesmenit Kastriot Reçi, doli se nuk kishte lidhje (EMRI-DËSHMIA)

Një ish oficer i repartit elitar RENEA ka denoncuar se i rrezikohet jeta e për këtë arsye ka kërkuar ndihmë nga ish kolegët. Besnik...

Lajmet e fundit