Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

vrasja

Ekspertët mjeko-ligjorë të Tiranës nxjerrin raportin, si vdiq Aldi Rama, 21 vjeçari që vrua policin e antidrogës

Ekspertët mjeko-ligjorë të Tiranë kanë nxjerr raportin përfundimtar të vdekjes së 21 vjeçarit Aldi Rama. I riu qëlloi për vdekje policin e antidrogës në...

“Nuk e ka qëlluar Policia”, Artan Hoxha: Snajperi i RENEAS hap plagë të madhe, Aldi Rama është vetëvrarë aksidentalisht, u gjet pas 1 ore...

Gazetari Artan Hoxha, i bindur thotë se Aldi Rama nuk është qëlluar nga Policia por mundësia më e madhe është që ai të jetë...

Publikohet VIDEO: Momenti kur Policia ndalon Aldi Ramën, ai qëllon menjëherë efektivin Saimir Hoxha. Ja FOTO e parcelës me drogë

Publikohet video e vrasjes së efektivit të Policisë Saimir Hoxha në Kune-Vain të Lezhës. Në të, shihet momenti kur mjeti Land Rover i Policisë ndalon...

Vrasja e ish-policit Santiago Malko, Gjykata pezullon gjyqin për 1 vit, seancat vazhdojnë vetëm për njërin nga të akuzuarit

Gjykata e Posaçme ka pezulluar me një vit gjyqin për vrasjen e ish-policit Santiago Malko. Ky i fundit u vra mbrëmjen e 27 gushtit...

“Dua dënim në litar”, babai i 23 vjeçares që u vra nga burri në Fier: S’ka të drejta për këta fundërrina, të mos jetë...

Partizan Bengaj, babai i 23 vjeçares Sabrina Bengaj që u vra nga burri i saj Elton Metaj, kërkon dënim në litar për këtë të...

Qëlloi për vdekje ish-gruan, Operacionalja dhe FNSH zbarkojnë në Fier: Arrestojnë në pyll dhe në mes të natës autorin Elton Metaj

Elton Metaj, autor i vrasjes së ish-bashkëshortes së tij Sabrina Bengaj, është arrestuar nga Policia. Ky shtetas, mbrëmjen e djeshme ka vrarë me armë...

U njohën në qeli, dëshmia e Selmanajt: Negociova për 100 kg hashash, shkëmbimi u bë në Elbasan, miqtë e Xhuljan Bullarit dhanë para false

Xhuljan Bullari, 25 vjeçari i vrarë 5 ditë më parë në Vlorë dhe autori i dyshuar Bledar Selmanaj, ishin miq me njëri-tjetrin. U njohën...

Aktorja reagon ashpër pas vrasjes së 18-vjeçares: Nxjerrim dekolten, shajmë e pijmë alkool se na pëlqen

Aktorja e njohur Shengyl Ismaili së fundmi ka reaguar për vrasjen e 18-vjeçares nga Ferizaj, e cila u vra në mënyrë macabre nga dy...

Pamje të rënda! Del VIDEO e vrasjes së Klodian Rashës nga polici i “Shqiponjave”; iku me vrap dhe u qëllua pas shpine

Janë bërë publike pamjet e rënda të vrasjes së të ndjerit Klodian Rasha nga polici i ‘Shqiponjave”, Nevaldo Hajdaraj. Siç shihet në videon e...

“I ra maska teksa po kërkonte për paratë”, ja pse grabitësit vranë nënën e re, bashkëshorti zbulon tiparet fizike të vrasësit

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku grabitësit vranë një 20-vjeçare, Carolina, nëna e një vazje 11 muajshe në...

Lajmet e fundit