Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

vrasja ne librazhd

Vrau gruan me sëpatë dhe më pas vari veten në pemë, gazetarja zbulon arsyen e krimit monstruoz

Gazetarja Anila Hoxha ka thënë se ngjarja e rëndë që ndodhi sot në Dragostunjë të Librazhdit, ka qenë për motive xhelozie. Ajo tha sot...

Lajmet e fundit