Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Vrasja ne Elbasan

“Vrasje e paguar dhe paralajmëruar POLITIKE”, Sandër Lleshaj reagon për ngjarjen në Elbasan: Ndaloni çmendurinë!

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për ngjarjen e rëndë të ndodhur mesditën e sotme në Elbasan, ku si pasojë e një shkëmbimi...

Vrasja e Ravik Gurrës, Policia e Elbasanit shoqëron disa të dyshuar (Detaje)

Policia e Elbasanit mësohet se ka shoqëruar disa persona të dyshuar për vrasjen e avokatit të njohur Ravik Gurra mbrëmjen e sotme në Elbasan....

Lajmet e fundit