Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

vrasja e 20-vjeçares

Grabitësit i vranë pa mëshirë nënën 20-vjeçare, fotoja prekëse e policit grek me foshnjën në krahë

Ngjarja e djeshme e tmerrshme në Greqi, ku grabitësit hynë në një banesë dhe vranë një 20-vjeçare, nënën e një vajzë 11 muajshe ka...

Lajmet e fundit