Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

vrases

Një nga ekzekutorët e ish-kryepolicit Cuku është filmuar nga kamerat

Një kamera në rrugën që të çon në pallatin ku jetonte ish-drejtori i policisë Artan Cuku u ka dhënë shpresë grupit të hetimit se...

Vrasësi serial i prostitutave ka vrarë dhe dy vajza shqiptare

Autoritetet italiane kanë hapur dosjet e vjetra të prostitutave të vrara, që nga viti 1997. Kjo pas arrestimit të 56-vjeçarit, Claudio Villani. Ai njihet...

Revoltohen britanikët, vrasësi shqiptar u lejua të mbikqyrte fëmijët e shkollës

Një vrasës shqiptar që u ekstradua disa vite më parë nga Britania e Madhe për të vuajtur dënimin e vrasjes në Shqipëri, është rikthyer...

Masakra e Elbasanit, hetime edhe jashtë territorit të vendit

Mbetet në kufijtë e misterit autorësia e ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në lagjen “Krastë” të Elbasanit, ku pas një sulmi të...

Durrës, në gjykatë tre të dyshuarit si vrasës me pagesë, detaje se si u arrestuan (VIDEO)

Në Gjykatën e Durrësit kanë mbërritur sot nën masa të larta sigurie, tre të arrestuarit, të dyshuar si vrasës më pagesë. Mësohet se Gazmend Dervishi...

Lajmet e fundit