Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

vrases

Pse kishte kaq shumë Vrasës Serial midis viteve 1970-2000 dhe ku shkuan ata?

Përgjigja është e shumëfishtë që përfshin gjithçka, nga ndryshimet sociologjike, në biologji, në teknologji, në gjuhësi. Kur Gil Carrillo u bashkua...

OFL zbarkon në Berat, u ‘troket’ 4 të dënuarve, njëri dogji të gjallë të riun në mes të qytetit (EMRAT)

OFL u dërgon formularin e deklarimit të pasurisë 4 të dënuarve nga Berati, për vrasje, prostitucion dhe kultivim lëndësh narkotike. Në...

OFL fut në ‘skaner’ 3 vrasësit e rrezikshëm në Lezhë, njëri prej tyre në listën e ‘zezë’ (EMRA-DETAJE)

OFL ditën e sotme u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 3 të dënuarve për vrasje në Lezhë.   Në...

Gazetari Hoxha tregon qytetin shqiptar ku mbizotëron krimi: Ka vrasës në qarkullim

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar qytetet me nivelin më të lartë të kriminalitetit në vend. I ftuar në “Provokacija”, Hoxha tha...

Vrasës gjakftohtë dhe të pamëshirshëm, policia zbardh emrat e 3 super të kërkuarve nga lista (DETAJE-FOTO)

Policia ka zbardhur emrat dhe fotot e 3 personave që janë në listën e të superkërkuarve. Aleks Totraku (Abdyl Lala), Antonio...

Vrasës gjakftohtë, policia zbardh emrat e 3 të superkërkuarve (DETAJE-FOTO)

Policia ka zbardhur emrat dhe fotot e 3 personave që janë në listën e të superkërkuarve. Sokrat Ruda, Jani Alia dhe...

Santiago 15-vjeçar ‘nuk ndalon dot së vrari njerëz’: Më paguajnë 100 euro për një ekzekutim, me pëlqen gjaku

Një histori tronditëse vjen nga Kolumbia, rrëfimi i një 15-vjeçari ka shokuar mbarë opinionin publik. Djali i njohur me emrin Santiago...

Vrau senegalezin në Itali, shqiptari kishte haluçinacione nga përdorimi i kokainës (Video e arrestimit)

E vrava për shkak të haluçinacioneve nga përdorimi i kokainës. Kështu deklaroi shqiptari që qëlloi për vdekje një senegalez, e tashmë versionin e tij...

Lajmet e fundit