Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

votoni

Ishit shqetësuar për Luljeta Bozon? Publikohet VIDEO/ Kandidatja për deputete gëzon shëndet të plotë: Po bëj një punim shkencor, të dielën dilni në votime

Kandidatja për deputete e PS në Tiranë, Luljeta Bozo ka qenë dje pjesëmarrëse në mitingun përmbyllës të PS në Tiranë, ku dhe tha dy...

Ngjitet sonte në skenën e Eurovizion, Jonida Maliqi MESAZH shqiptarëve: Jemi bashkë, më votoni

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi do të ngjitet sonte në skenën e Eurovizion, në natën e dytë të gjysmëfinales. Pak orë para...

Vettingu në polici, Lleshaj thirrje deputetëve: Votoni të rrëzojmë dekretin e Metës

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nga foltorja e Kuvendit u bëri thirrje deputetëve të votojnë për të rrëzuar dekretin e Presidentit Ilir Meta për...

Lajmet e fundit