Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

vota

SHIFRAT: Sa vota ka marrë PS në rang kombëtar, surprizon Bindja Demokratike

Partia Socialiste arriti fitoren më të thellë ndonjëherë në zgjedhjet vendore, duke siguruar plot 60 nga 61 bashki të vendit. Kjo tashmë për arsye...

Vijon numërimi, shikoni në kohë reale votat për secilin kandidat për kryetar bashkie

Prej orës 21:00 ka filluar numërimi i votave për kryetarët e rinj të bashkive në vend. Deri më tani janë shpallur...

Kryebashkiaku demokrat i Kavajës tregon shifrat: Faleminderit që nuk votuat në këtë farsë!

Kryebashkiaku demokrat i Kavajës, Isa Sakja reagon pas mbylljes së procesit të votimit në të gjithë vendin, duke falenderuar qytetarët e bashkisë së tij,...

Sot zgjedhjet, PD nxjerr VIDEON: Si blen PS votat në Tiranë

Partia Demokratike, ka publikuar një video teksa në vend mbahen sot zgjedhjet lokale për 61 bashki. Nga selia blu, Edi Paloka...

‘Ne as blejmë vota e as gënjejmë njerëz’, Gjiknuri nga Vlora: Ne jemi përfaqësuesit e denjë

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri zhvilloi një takim me banorët e rajonit Nr.1 dhe të njësisë Novoselë ku...

KUR SHET VOTËN, ULE KOKËN!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al *Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i këtij materiali Dikush shkoi në një shtëpi publike dhe parapagoi...

Rama tregon pse e ka votuar ILIR METËN: Nuk e kisha imagjinuar këtë… e ka humbur të drejtën të qendrojë në Presidencë

Kryeministri Edi Rama ka treguar sot nga foltorja e Kuvendit pse e ka votuar Ilir Metën si president. 'Ilir Meta u...

PËRGJIMET/ Si i blen Astrit Avdylajt votat, biseda me qytetarin: Mos t’i fusi Gon Duka, ne jena për PS-në

Gazeta gjermane Bild ka publikuar disa përgjime të kreut të bandës së Shijakut, Astrit Avdylaj me zyrtarë të Partisë Socialiste. Në...


Lajmet e fundit