Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

vota

Vijon rinumërimi i kutive të Durrësit në KAS, numërohen 40 kuti, LSI rikuperon tre vota

Në ambientet e KQZ, në Komisionin e Ankesave dhe Sanksioneve ka nisur për më shumë se 3 orë vijon procesi për rinumërimin e votave...

Rinumërohen 4 kutitë e para në qarkun e Beratit, KAS ndryshon vendimin për votën e kontestuar, ja kujt i kalon

Pas vendimit për pranimin e ankesës së LSI, KAS ka filluar procesin e rinumërimit të 114 kutive në qarkun e Beratit.Deri më tani janë...

Ironia e Shkëlzen Berishës: Si mund të jenë gjirokastritët koprracë kur vetëm 1 person ka dhënë 14 vota

Partia Demokratike dhe LSI kanë depozituar në KAS ankimimet për zgjedhjet e 25 prillit, ku mes të tjerash ka denoncime për tentativa për votim...

Deputetët me më pak vota që do të hyjnë në Kuvend, në listë edhe Monika Kryemadhi, Vangjel Dule e Najada Çomo

Në zgjedhjet e 25 prillit qytetarët shqiptarë kishin mundësi të votonin jo vetëm për partinë, por edhe për kandidatin e preferuar.Por në Parlamentin e...

Denoncimi i Bojken Abazit: Kemi marrë pamjet filmike nga KQZ, nga 31 vota potenciale na janë numëruar vetëm 3

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje në qarkun e Tiranës, Boiken Abazi, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka publikuar fotot e votave që...

I nxori VIDEON lezhjanit që kishte marrë 200 mijë lekë për vota, 38 vjeçari kërcënohet nga fisi i Gëzim Paplekajt, Policia i prangos të...

Katër anëtarë të fisit Paplekaj, Mirash, Gëzim, Donald dhe Jetmir Paplekaj, janë prangosur nga Policia e Lezhës pasi kanë kërcënuar dhe kanosur 38 vjeçarin...

Presionin ia bën të madh Lulzim Bashës, por në zgjedhje dështuan: Ja sa VOTA kanë marrë të gjithë ALEATËT në 25 prill

Partia Demokratike e udhëhequr nga Lulzim Basha u futën në këto zgjedhje nën siglën e një koalicioni parazgjedhor, i quajtur “Partia Demokratike - Aleanca...

Doli video duke shpërndarë ushqime për vota, reagon Vokshi: Në qese kishte motlo, neskafe dhe redbull për komisionerët e PD për ditën e zgjedhjeve

Mbrëmjen e djeshme në emisionin investigativ “fiks fare” u denoncua një rast ku shtabi i Albana Vokshit shpërndante pako ushqimore në këmbim të votës...

Numërohen 20% e votave në Kukës, PD merr dyfishin e votave krahasuar me PS, LSI vetëm 14 vota

Vijon numurimi i votave në të gjithë vendin, ndërsa në Kukës janë numëruar rreth 20% e votave. Sipas përditësimit të fundit nga KQZ, PD ka...

Socialistët kryesojnë bindshëm në Fier, numërohen 5 kutitë e para; në Devoll të parë janë demokratët

Partia Socialiste kryeson pothuajse me dyfish votash në Qarkun e Fierit, nga 5 kutitë e para që janë numëruar deri tani. Të dytët renditen...

Lajmet e fundit