Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

volloder

Sarandjotit i ndodh gjëma, i merr flakë parcela me ullinj e vreshta në Volloder

Një zjarr i madh ka rënë në një parcelë me qindra rrënjë ullinj dhe vreshtari në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Volloder. Nuk...

Flakët përfshijnë një sipërfaqe të madhe në Sarandë, zjarrfikëset kërkojnë ndihmë

Një zjarr masiv ka përfshirë zonën me pyje dhe shkurre në vendin e quajtur Burim në Sarandë. Vatra e zjarrit ndodhet pranë...

Lajmet e fundit