Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

volejboll

Etilda Gjonaj dhe vajzat e FRESSH fitojnë mbi djemtë në volejboll, tek Njësia 7 nuk bëhet vetëm politikë

Ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj jemi mësuar ta shohim teksa artikulon vendosmëri për realizimin e plotë të Reformës në Drejtësi. Ndërsa sot nën petkun...

Kombëtarja rrezikon Europianin, gjithçka për 100 mijë euro

Kombëtarja shqiptare e volejbollit rrezikon seriozisht të mos shkojë në eleminatoret e Europianit për femra dhe meshkuj.  Gjithçka luhet për vetëm...

Kosova arrin dy anëtarësime të rëndësishme në politikë dhe sport

Delegacioni i Parlamentit të Kosovës që nga sot do të jetë pjesë e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Europës. Në një...

Gjykata finlandeze dënon me burg të gjithë ekipin kombëtar të volejbollit

Një Gjykatë në Finlandë ka dënuar me burg 6 sportistët e ekipit kombëtar të volejbollit në Kubë pas akuzave për përdhunim. Gjykata...

Rama nderon Asllan Rusin dhe Dashamir Fagun: Do rindërtojmë pallatin e sportit

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot gjatë një ceremonie në ambientet e Kryeministrisë, planet e qeverisë për të investuar në infrastukturën e lojërave me...

Ekipi i Krutjes ngre Kupën e Kategorisë së Parë, shpallet kampion pa asnjë humbje në sezon

Kupa e Kampionatit të volejbollit për femra është rikthyer në duart e ekipit të famshëm të Krutjes. Me 14 ndeshje dhe...

Propozim i veçantë për martesë në fushë për volejbollisten e Krutjes (Video)

Skenat e propozimeve për martesë tanimë janë bërë të famshme në të gjithë botën, ku figura të ndryshme u shprehin të dashurve të tyre...

Lajmet e fundit