Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

Vodafone

Vodafone M-Pesa feston përvjetorin e parë në Shqipëri, 250 mijë klientë në 12 muaj

Vodafone M-Pesa feston ditëlindjen e parë në tregun Shqiptar. Pas suksesit në shumë vende të tjera të botës, Vodafone prezantoi M-Pesa për herë të...

Vodafone Albania sjell surpriza të reja me aplikacionin “My Vodafone”

Vodafone Albania kujdeset që klientët Vodafone të marrin gjithmonë shërbimet më të mira në treg. Në këtë kuadër,  aplikacioni “My Vodafone”  i krijuar posaçërisht...

Vodafone M-Pesa prezanton shërbimin e transfertave ndërkombëtare

Vodafone M-Pesa  prezantoi sot në treg shërbimin e transfertave ndërkombëtare të parave permes telefonit celular. Duke nisur nga dita e sotme, falë...

Vodafone Albania promovon iniciativat për internetin e sigurt

Në kuadër të aktiviteteve në javën e Internetit të Sigurt, Vodafone Albania në bashkëpunim me Qendrën Protik dhe me mbështetjen e Ministrisë së Inovacionit...

Lajmet e fundit