Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Vodafone

Celularët, çfarë po ndodh me Policinë e Shtetit? Ja kujt po tentohet t’i besohet shërbimi

Reth 12 mijë numra të celularëve të efektivëve të Policisë së Shtetit do të kalojnë nga kompania Vodafone në One. Ky është një vendim i...

RRJETI VODAFONE NË EUROPË MUNDËSOHET NGA BURIME ENERGJIE 100% TË RINOVUESHME

Vodafone njoftoi sot se duke filluar nga 1 korriku 2021, të gjithë aktivitetet e saj në Europë, përfshirë rrjetet e lëvizshme dhe fikse, qendrat...

Together we can, forca e bashkimit të shpirtit njerëzor me teknologjinë

Together we can, pozicionimi i ri i markës Vodafone, që ka si qëllim bashkimin e shpirtit njerëzor me teknologjinë vjen edhe në Shqipëri me...

Umlaut vlerëson Vodafone Albania rrjeti më i mirë fiks në Shqipëri

Pas 4 viteve rresht cilësuar si rrjeti më i mirë celular në vend, Vodafone merr për herë të parë çertifikimin edhe për cilësinë e...

Juth Live Concert… magjia e skenës high- tech

Mbrëmja e së premtes ishte e gjitha për JUTH. U mblodhën me qindra e mijra, nga e gjithë Shqipëria, në një shesh të madh,...

Pushimet janë “ON”

Kur jeni në zyrë, gjatë të nxehtit të muajve të verës, ndërsa numëroni ditët në kalendar, duke bërë uf e puf, sepse po prisni...

Vodafone Albania vlerësohet nga umlaut si rrjeti më i mirë në Shqipëri

Një prej kompanive lider, ndërkombëtar, në testimin e cilësisë së infrastrukturave dixhitale, umlaut, publikoi rezultatet e testimeve më të fundit të kryera në Shqipëri,...

U tha se do tërhiqej nga tregu, Vodafone del me qendrim zyrtar: Spekulime

Vodafone u njoftua sot mbi disa spekulime që po qarkullojnë në tregun Shqiptar, mbi mundësinë e tërheqjes së kompanisë Vodafone nga Shqipëria. ...

Dixhitalizimi… ilaçi kundër pasojave që Covid-19 po lë në ekonomi

Teknologjia në evoluimin e vazhdueshëm të saj kishte nisur të bëhej çdo herë e më shumë zakon dhe nevojë e domosdoshme në të përditshmen...

Fondacioni Vodafone prezanton edhe në Shqipëri DreamLab, aplikacioni në mbështetje të kërkimit shkencor mbi Covid-19

Kushdo që ka një telefon inteligjent mund të bëhet pjesë e luftës kundër Covid-19, pa shumë mund, por vetëm duke karikuar celularin. Këtë mundësi...

Lajmet e fundit