Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Vodafone

PUNËSIMI GJITHËPËRFSHIRËS / Krijohet në Tiranë Zyra e Parë Kombëtare Digjitale e Punësimit

Procesi i punësimit është i vështirë dhe mbart sfida për këdo, por për personat me aftësi të kufizuara ky proces bëhet edhe më i vështirë....

Vodafone do të bashkëpunojë me Google për të krijuar një platformë për performancën e rrjetit në Evropë

Vodafone Group do të bashkëpunojë me Google dhe Cardinality.io për të krijuar një platformë për performancën e rrjetit në të gjithë Evropën, e cila është dizenjuar për t’i ofruar...

Vodafone Albania operatori më i mirë celular në Shqipëri sipas Opensignal

Standardi ndërkombëtar i analizimit të eksperiencës së konsumatorit me shërbimet mobile, OpenSignal, ka publikuar raportin më të fundit për Shqipërinë duke vlerësuar performancën e...

Juth app….porta e mundësive të reja

Ka gjithmonë një mundësi, një hapësirë më shumë që mund dhe duhet t’u jepet të rinjve që kanë lindur për të qenë të lirë,...

Çfarë po kurdis JUTH këtë herë?

Ju kujtohet koncerti madhështor ku u lançua rreth tre vite më parë, pikërisht në muajin shkurt, platforma JUTH by Vodafone e që solli ekskluzivisht...

Vodafone Albania certifikohet sërish si rrjeti më i mirë mobile dhe fiks në Shqipëri

Umlaut, një prej kompanive ndërkombëtare, lider në testimin e cilësisë së infrastrukturave digjitale, ka publikuar rezultatet e testimeve më të fundit të kryera në...

20 vjet Vodafone Albania, 20 ditë me mijëra dhurata për klientët, këtë fund viti

Me rastin e 20-vjetorit, kompania më e madhe e telekomunikacionit në Shqipëri, do të japë çdo ditë, për 20 ditë me radhë, dhurata me...

Vodafone Albania, rrjeti më cilësor edhe për e-gaming

Komuniteti i të rinjve të apasionuar pas lojërave online është në rritje. Kjo ka çuar në krijimin e kampionateve të njohura dedikuar këtyre lojërave,...

Vodafone i përgjigjet emergjencës së krijuar nga zjarret në Shqipëri, komunikim falas për zjarrfikësit dhe banorët e zonave të prekura

I nxehti i kësaj vere ka krijuar një situatë emergjence në vende si Turqia, Greqia, Shqipëria, Kosova etj., ku zjarret në zona të ndryshme të këtyre vendeve kanë dalë jashtë kontrollit. Për ditë...

Drejtoresha e re e Vodafone Albania e thotë shqip: #kudomevodafone

Bashkë me njerëzit që po udhëtojnë për të pushuar në det a në mal, për të eksploruar vende ende të panjohura, të freskëta për...

Lajmet e fundit