Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Vlorë

“Audi” super luksoz merr para një grua në Vlorë, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Mësohet se një mjet tip “Audi” A8 2020 ka përplasur një këmbësore, pranë bibliotekës së...

Shkrumbohet mjeti në Vlorë, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

Një automjet është përfshirë nga zjarri paraditen e sotme në Vlorë. Ngjarja ndodhi në rrugën e re në qytetin bregdetar. Paraprakisht mësohet se makina është...

Të infektuar me Covid dhe të karantinuar, ja sa qytetarë nuk do të votojnë nesër në Vlorë e Himarë

Në qytetin e Vlorës nuk do të votojnë 127 qytetarë, të cilët janë të infektuar me Covid-19. Po ashtu dhe në Himarë nuk do të...

Soni Malaj i jep fund marrëdhënies së saj me biznesmenin nga Vlora? Atëhere kur mendonim se gjërat shkonin “vaj” çifti qenka drejt ndarjes, ja...

Soni Malaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Edhe pse është shumë aktive në rrjete sociale, këngëtarja është treguar shumë...

Petrit Vasili prezanton vajzat e Vlorës dhe “harron” Luan Ramën: Pastërtia e tyre do thyejë në mes mafiozin e Astirit dhe batakciun e diskretituar

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ditën e sotme ka prezantuar vajzat e Vlorës që do të kandidojnë në zgjedhjet e 25...

Kandidon për herë të parë, kryesuesja e listës së PS-së në Vlorë “rrëmbehet” nga emocionet teksa i “thur” lavde Ramës (VIDEO)

Kandidatja që kryeson listën e PS në Vlorë, Pranvera Resulaj, gjatë fjalimin të saj u emocionua aq shumë sa u ngatërrua disa herë para...

Shkrumbohet nga flakët autobusi urban në Vlorë, pasagjerët në panik dalin me vrap

Një autobus i linjës urbane të qytetit të Vlorës është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje, duke shkaktuar panik tek pasagjerët. Mësohet...

17-vjeçari merr pistoletën dhe shkon të trembë 23-vjeçarin në Vlorë, pasi qëllon në ajër e arreston policia, në pranga edhe bashkëpunëtori i tij 16-vjeçar

Policia ka arrestuar një 17-vjeçar nga Vlora pasi ka kanosur me armë zjarri një 23-vjeçar. Ai ka marrë pistoletën dhe ka...

Grabitet banesa e të moshuarës në Vlorë, autorët i lidhin duart e i mbyllin gojën, kokën ia mbulojnë me jorgan

Është grabitur banesa e një të moshuare në fshatin Nartë në qytetin e Vlorës. Sipas dëshmisë së 85-vjeçares, autorët i kishin...

Prej ditësh në intubim, ndërron jetë i riu Lenc Gavani; kishte një ‘Fast-Food’ të njohur në Vlorë (Shënimi prekës i hallës së tij)

Lorenc Gavani është djali i ri që shihni në foto, i cili nuk mundi të mbijetojë nga virusi i rrezikshëm Covid-19. ...

Lajmet e fundit