Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

vlore-fier

Aksident në aksin Vlorë-Fier, dy makina bëhen “copë”

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka nddhur sot në autostradën Vlorë-Fier. Fatmirësisht, përveç dëmeve materiale nuk ka viktima, vetëm lëndime të...

E padëgjuar më parë, shoferi del të pijë cigare, disa persona i marrin makinën në autostradën e Fierit

Një mjet është grabitur mbrëmjen e sotme në autostradën Vlorë-Fier. Paraprakisht mësohet se drejtuesi i automjetit në një moment ka hapur krahun dhe ka...

Lajmet e fundit