Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Pre
22 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Vladimir Topjana

Tronditet qyteti, Vladimir Topjana merr fuoristradën dhe godet si nëpër filma makinën e Artan Gegës

Qyteti i Fushë- Arrëzit u trondit sot teksa nje përplasje e qëllimshme mjetesh ndodhi në qendër të këtij qyteti. Newsbomb.al, referuar burimeve...

Lajmet e fundit