Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Vladimir Kosta

Mashtrohet keq deputeti i PS-së, i marrin miliona lekë nga shitja e apartamentit

Deputeti i PS-­së, Vladimir Kosta ka rënë pre e një mashtruesi. Kështu, burime të “Panorama” brenda Policisë thonë se Kosta ka dashur të blejë...

Erjon Braçe akuzohet nga kolegu i tij: E mban veten për ‘burrëëë’ të ndershëm, por shpërdoron taksat

Deputeti Vladimir Kosta ka sulmuar ashpër kolegun e tij, Erjon Braçe, pas replikës që ky i fundit shkëmbeu me kreun e FSHF-së, Armand Dukën....

Deputeti braktis takimet e Ramës, merr pjesë në aktivitetin e partisë opozitare

Deputeti Vladimir Kosta, i cili ka hyrë në Kuvend nga lista e Partisë Socialiste, duket se ka mbyllur çdo marrëdhënie me këtë parti, për...

Këta janë deputetët e PS që u fshehën dhe miratuan me mosprezencë importin e plehrave

Tre deputetë të Partisë Socialiste patën kurajon dhe të mbanin premtimin me të cilin erdhën në pushtet duke kundërshtuar importin e plehrave dhe ata...

E pabesueshme, Vladimir Kosta “ha fjalët” e thëna për ministrin Ahmetaj, të qeshur në krah të njëri-tjetrit

Letra e Hapur e Vladimir Kostës drejtuar Ramës pak javë më parë: Drejtuar : Kryeministrit dhe Kryetarit të Partisë Socialiste, Z. Edi Rama....

Edi Rama mesazh Blushit, Hafizit, Kostës…: Në PS ka vend për të gjithë, por mos harroni vendin që ju keni

Në festën e 25 vjetorit të themelimit të Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama ka folur edhe për ata deputetë të pakënaqur që kanë nisur...

Pavarësisht ndarjes së ashpër nga Partia Socialiste, Vladimir Kosta deklarohet pro Reformës në Drejtësi

Deputeti Vladimir Kosta, i cili njoftoi largimin e tij nga  Partia Socialiste me anë të një lerte të ashpër drejtuar Edi Ramës dhe anëtarëve...

Vladimir Kosta shfryn mllefin në një letër të hapur për Edi Ramën: Pagova 110 mijë euro se ma kërkove ti me ngulm

Me që nesër bën  festën e partisë , Ard Çelën e bëre anëtar asambleje dhe i takon të jetë se fton zyra  por ...

Lajmet e fundit