Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Vladimir Kosta

Akuzat për shtesë të paligjshme te ‘SKY TOWER’, Sali BERISHA thellon skandalin: Duan të bëjnë dy kate, jo një (E PLOTË)

Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha pretendon se ish-deputeti i Partisë Socialiste Vladimir Kosta po planifikon të shtojë në mënyrë të paligjshme, jo një kat,...

Deputeti i PS-së i del kundër Ramës: Nuk e do Shqipërinë, është 10 nivele poshtë Sali Berishës

Deputeti i Partisë Socialiste Vladimir Kosta i cili u largua disa kohë më parë nga kjo parti ka shpërthyer në akuza duke thënë se...

Deputeti që u la jashtë nga Rama premtoi se do t’ja nxirrte “horlliqet” , sot befason të gjithë me reagimin e tij

Socialistët do flasin në zgjedhje më qartë se kushdo tjetër për këto përjashtime nga kandidimi.

Zbulohet arsyeja pse qëlloi me armë deputeti i PS, Vladimir Kosta

Zbardhet vendimi i gjykatës që dënoi deputetin e PS-së, Vladimir Kosta me gjobë për armëmbajtje pa leje. Për këtë vendim është folur gjatë deri...

Meta kryeministër? Deputeti i PS: Të bëjmë divorc të menjëhershëm me LSI

Deputeti i Partisë Socialiste, Vladimir Kosta ka ripërsëritur qëndrimin e tij për shkëputjen nga koalicioni me LSI-në. Kosta ka reaguar pas...

Gazetari i komenton pa hezitim deputetit të PS: Po ke b*thë, hajde provoje i vetëm në zgjedhje

Gazetari Telnis Skuqi ka lënë një koment sfidues, por jo me fjalorin e përshtatshëm, në profilin e deputetit të PS-së, Vladimir Kosta. ...

Shtohet tensioni PS-LSI, një tjetër deputet socialist sfidon partinë e Ilir Metës

2017-ta, ashtu siç ishte parashikuar, ka nisur me përplasje dhe sfida të forta brenda koalicionit qeverisës. Deputetë dhe ministra të PS-LSI...


Lajmet e fundit