Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vladimir Gjuta

10 ditë më parë u dënua me 5 vite se u kap me armë te PS-ja, Vladimir Gjuta rreh punonjësin e burgut: Prokuroria kërkon...

Prokuroria e Tiranës kërkon 6 vite burg për Vladimir Gjutën, pasi akuzohet se ka dhunuar një punonjës të burgut. 10 ditë më parë Gjuta...

U arrestua me armë pranë selisë së PS ku ndodhej Rama, DËNOHET me 5 vite burg Vladimir Gjuta

Gjykata e Tiranës e ka dënuar me 5 vite burg Vladimir Gjutën, i cili u arrestua një vit më parë pranë selisë së PS...

U arrestua me armë pranë selisë së PS ku gjendej Rama, ‘arrest me burg’ për VLADIMIR GJUTËN (Dy akuzat e reja që ngriti prokuroria)

"Arrest me burg" për Vladimir Gjutën i cili në prill të 2020-ës u arrestua pranë selisë së PS i maskuar dhe me armë, gjatë...

U arrestua me armë pranë selisë së PS ku ndodhej Rama, Vladimir Gjuta asnjë kontakt me botën e jashtme, mbyllet në ’41-BIS’

Vladimir Gjuta i cili u arrestua disa javë më parë pranë selisë së PS i maskuar dhe me armë, gjatë kohës që po zhvillohej...

U kap me pistoletë dhe mbi 121 mijë euro pranë selisë së PS, nis hetimi pasuror ndaj Vladimir Gjutës, i sekuestrohet edhe ‘Audi A8’...

Nis hetimi pasuror ndaj Vladimir Gjutës i cili u arrestua dje pranë selisë së PS, i armatosur dhe me shuma të mëdhash parash në...

Gjuta u kap me pistoletë pranë PS-së, Spahiu: Mendoj se nuk ka prova për atentat politik ndaj Ramës

Mëngjesin e sotëm, rreth orës 08:30-08:45, pranë selisë së PS-së u arrestua Vladimir Gjuta, një personazh i njohur për drejtësinë. Ai...

Arjan Çani ka një teori ndryshe pse ndodhej Vladimir Gjuta i armatosur dhe me 120 mijë euro para PS-së

Gazetari Arjan Çani nuk mendon se Vladimir Gjuta ndodhej para selisë së Partisë Socialiste për t’i bërë atentat kryeministrit Edi Rama. ...

U lirua para 5 ditësh, ndalohet nga trupat e gardës pranë PS Vladimir Gjuta, gati për të qëlluar me armë

Shoqërohet në polici Vladimir Gjuta vetëm 5 ditë pas lirimit. Shoqërimi i gGjutës është bërë nga trupat e gardës që ishin pranë selisë së...

Rikthehet ‘famëkeqi’ Vladimir Gjuta që ‘hodhi’ në erë farmacinë e babait të Tahirit, godet me çekiç kushëririn

Ridel në skenën e krimeve ‘famëkeqi’ Vladimir Gjuta. I arrestuar dhe i akuzuar për vendosjen e një sasie eksplozivi në farmacinë...

Tritoli në farmacinë e babait të Tahirit, Bruka kërkon dëmshpërblim

I akuzuari për vendosjen e tritolit në farmacinë e babait të ish ministrit Saimir tahiri, Baftjar Bruka kërkon dëmshpërblim për kohën e qëndrimit në...

Lajmet e fundit