Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Vladimir Gjoci

Trafikonin heroinë dhe armë nga Italia në Shqipëri, arrestohen dy shqiptarë dhe 1 italian në Tiranë: I shisnin në qytete të ndryshme (EMRAT)

Dy shtetas shqiptar dhe një italian kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës, pasi trafikonin armë dhe drogë nga Italia për në Shqipëri,...

Lajmet e fundit