Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

Vjola

Bes Kallaku i përlotur, jep një mesazh për Vjolën (VIDEO)

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku është shfaqur tejet i emocionuar dhe i përlotur teksa ka shpërndarë një mesazh sensibilizimi për t’i ardhur...

Lajmet e fundit