Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

vjen ne jete vajza

Pritjes së ëmbël i vjen fundi, Fero dhe Arbenita bëhën prindër për herë të parë (FOTO)

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, modelja Arbenita Ismaili dhe reperi Fero janë bërë prindër për herë të parë. Arbenita ka sjellë gjatë orëve...

Lajmet e fundit