Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

vjehrra

“Jemi si dy shoqe të ngushta”, modelja Kristina Baki: Vjehrra më sjell kafen në krevat

Modelja e njohur Kristina Baki, ka thënë se jeton në një familje të madhe, së bashku me prindërit e bashkëshortit. Ajo ka treguar mbrëmjen e...

VIDEO/ Do t’i shpëtojë jetën dhëndrit me transplantin e veshkës, vjehrra: S’është problem edhe nëse vdes

Maria, nëna e Erlindës, nuk e di që është pikërisht vajza e saj e vogël që e ka thirrur në “Ka Një Mesazh Për...

E pyesin për raportet me vjehrrën, përgjigjet Rudina Dembacaj: Është grua me fat që më ka nuse mua!

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të ndjekura dhe më të pëlqyera. Ajo herë pas here bën bashkëbisedime virtuale me...

Jeton në një shtëpi me mamin dhe vjehrrën, Blerina Bombaj: Fat i madh për mua

Dietologia Blerina Bombaj është mjaft e lumtur pasi jeton me mamin dhe vjehrrën në një shtëpi. Këtë fakt e ka zbuluar vetë Blerina përmes...

E rëndë në Dimal, nusja dhunon barbarisht vjehrrën, 61-vjeçarja humb shpretkën dhe shtrohet te “Trauma” në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dimal, ku nusja ka rrahur dhe bërë për spital vjehrrën 61-vjeçare. Bëhet me dije se 61-vjeçarja Mariana Çinari...

Vjehrra nga Librazhdi pishman për videon e nuses, burri nuk e “vret mendjen”: Në të sëmës të shkojnë, s’dua t’i shoh fare (PAMJET)

Emisioni “Piranjat" ka trajtuar këtë të martë historinë e rëndë të Librazhdit, ku vjehrri dhe vjehrra dhunojnë psikologjikisht nusen e tyre që e kapën...

TRONDITET Elbasani, 52-vjeçarja gjendet e vdekur poshtë pallatit, i jep fund jetës pas dhunës nga burri dhe vjehrra (DETAJE)

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Elbasan ku 52-vjeçarja, Fatbardha Likarma, është hedhur nga kati i tretë i pallatit duke gjetur...

“O unë, ose ti aty! Ti ke shumë shpenzime se je i sëmurë”, nusja i vë ultimatum vjehrrit

Petriti ka sjellë në seancë ndërmjetësimi të birin në rubrikën “Shihemi në Gjyq” në “E diela shqiptare”, por ai nuk ka pranuar. Në vend...

SHÇBA pezullon inspektoren e Policisë: Në lokalin e vjehrrës bëhej prostitucion, ajo e njoftonte sa herë kishte operacione

Dy punonjës të Policisë së Shtetit janë pezulluar nga detyra pasi kanë shpërdoruar detyrën. Është pezulluar një specialist i rrugores pasi ndryshonte përgjegjësinë e...

Dhuna ndaj të miturës, flet daja i 6-vjeçares: Vjehrra e donte motrën për ta trafikuar, gjërat nuk janë ashtu si janë publikuar

Vëllai i nënës së 6-vjeçares së dhunuar nga i ati në Kamzë ka folur mbi ngjarjen që tronditi të gjithë opinionin publik. Ai tregoi se...

Lajmet e fundit