Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

vizitat ne burgje

Lajm i mirë për familjarët e të dënuarëve, rikthehen vizitat në burgje; Ja KUSHTET dhe DATA

Ministrja Etilda Gjonaj, ka lajmëruar paraditen e sotme se prej datës 14 qershor do të rifillojnë vizitat në burgje, shkruan newsbomb.al. Gjatë një takimi...


Lajmet e fundit