Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

Vizita ne Tirane

Çfarë nuk shkoi mirë? Një ditë pas vizitës së kryeministrit Rutte në Tiranë, mediat në Holandë mbushen me lajme për shqiptarët

Kryeministri i Holandës Mark Rutte, vizitoi dje Tiranën dhe bashkë me homologun shqiptar Edi Rama u angazhuan për të intensifikuar luftën kundër krimit të...

Kryeministri Zaev të mërkurën në Tiranë, takohet me Ramën

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka nxjerrur një njoftim zyrtar ku informon se kryeministri Zoran Zaev dhe ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov,...

Lajmet e fundit