Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

vizita ne kosove

Escobar: SHBA mbështet fuqimisht pavarësinë dhe sovranitetin e Kosovës

I dërguari special i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, tha Shtetet e Bashkuara të Amerikës mbështesin integritetin e plotë territorial të...

Lajmet e fundit