Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

vizion plus

Do largohet nga “Top Channel”? Bieta Sulo iu përgjigjet zërave dhe tregon të vërtetën

Prej disa ditësh në media qarkullon lajmi se moderatorja e njohur Bieta Sulo do të largohet nga “Top Channel” dhe se do të shkonte...

I është nënshtruar verifikimit për tenderat, flet Ylli Manjani: Është një çmenduri

Për herë të parë që pas arrestimeve të ndodhura në ministrinë e Drejtësisë, lidhur me abuzimet në tendera, ku në verifikim janë dhe dy...

Largohet nga ‘Vizion Plus’ drejt ‘Tv Klan’, zbuloni prezantuesin e njohur (FOTO)

Xhani Shqerra  prej vitesh është pjesë e rëndësishme e televizionit 'Vizion Plus'.   Rryma e ndryshimeve mesa duket e ka përfshirë...

Turjan Hyska zbulon sekretin, paga më e lartë në Klan apo Vizion Plus?

Turjan Hyska është moderatori më i ri, që i është shtuar stafit të televizionit Klan gjatë këtij sezoni. Duket se emisioni...

Braktisi Top Channel, rikthehet në ekran moderatorja bukuroshe

Ky sezon i ri mediatik është shoqëruar me lëvizje të bujshme. Një tjetër moderatore do t’i rikthehet televizonit, për tu bërë...

‘Dua të fle një muaj gjumë, do i them ndonjë doktori…’ rrëfehet Monika Kryemadhi si asnjëherë më parë

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mëngjesin e sotëm ishte e ftuar në Vizion Plus, në emisionin “7 pa 5”. Kryemadhi ndër...

Tjetër lëvizje e madhe TELEVIZIVE? Moderatorja e njohur tregon për PLANET

Prej kohësh tashmë temë kryesore janë bërë lëvizjet e bujshme të moderatorëve nga një television në një tjetër, teksa pjesë e thashethemeve është bërë...

Largimi pas 14 vitesh nga Vizion Plus, Turjan Hyska flet për projektet me Frangajn në Klan (Ka dy fjalë edhe për Dulakët)

Largimi i Turjan Hyskës pas 14 vitesh nga Vizion Plus bëri shumë bujë në media. Lajmi i cili u komentua shumë u konfirmua nga...

Shpërngulet Apartamenti 2XL? Jul Deda jep lajmin e rëndësishëm

Aktori i humorit Julian Deda me anë të një postimi të gjatë ka bërë me dije sa ka ardhur fundi i epokës së Apartamentit...

Agron Llakaj rikthehet në Top Channel? Moderatori sqaron lajmet: Nga Vizioni mund të iki, por edhe mund të mos iki

Lajmet për një rikthim të mundshëm të Agron Llakajt në Top Channel bënë bujë ditën e sotme, pasi moderatori u fotografua në një kafene...

Lajmet e fundit