Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

vizat

Rama thumbon Berishën, pyet biznesmenin: Ti me vizat vizat amerikane nuk ke probleme

Kryeministri Edi Rama gjatë qëndrimit në Berat, ka vizituar sot një sipërmarrje të grumbullimit të bimëve medicinale në zonën e Dushnikut. ...

Parlamenti i Kosovës seancë të jashtëzakonshme për vizat

Parlamenti i Kosovës pritet të mblidhet gjatë kësaj jave në një seancë të jashtëzakonshme për të miratuar katër ligje që lidhen me proceset e...

Haradinaj jep afatin rekord për heqjen e vizave

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka dhënë një afat rekord për heqjen e vizave. Haradinaj ka reaguar ashpër ndaj atyre që thonë se vizat...

Brukseli diskuton sot për Kosovën, nesër merret vendimi i rëndësishëm

Komiteti për Liritë Civile, Drejtësi dhe Çështje të Brendshme i Parlamentit Europian diskuton sot liberalizimin e vizave për Kosovën, ndërsa nesër do të marrë...

Një tjetër shtet heq vizat për shqiptarët, mund të qëndroni deri në 6 muaj

Shqiptarët tashmë mund të udhëtojnë vetëm me pasaportë, pa qenë nevoja për të marrë vizë, në Armeni. Prej 10 korrikut të...

Lajmet e fundit