Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

vittorio sgarbi

Ofendoi kolegët me fjalë banale, Vittorio Sgarbi nxirret zvarrë nga parlamenti (VIDEO)

Politikani, deputeti, njëherësh kritiku i artit Vittorio Sgarbi është nxjerrë me forcë nga parlamenti italian. Pas një fjalimi me fjalë të...

VIDEO / Flet Alba, vajza e Vittorio Sgarbi-t që e shpëtoi nga mbytja në Palasë

Vajza shqiptare e kritikut të artit Vittorio Sgarbi ka reaguar për herë të parë pas incidentit në plazhin e Palasës. Në...

Gazetari italian ngriti një ‘furtunë’ për Bylisin, historiani ironizon keq ekspertët e ministrisë së Kulturës: Dreqin si s’e dinim, as Klosi që e ka shtëpinë...

Ka shkatuar një ‘furtunë’ të vërtetë gazetari italian Vittorio Sgarbi me deklaratën e tij se Bylisi është qytet grek. Ndonëse shoqërohej...

SKANDAL/ Rrezikoi të mbytej në brigjet e jugut, VITTORIO SGARBI shkon në BYLIS dhe thotë: Është qytetërim grek

Personaliteti i madh italian Vittorio Sgarbi ka ardhur në Shqipëri për të zhvilluar një tur promovues, mirëpo ajo që ka shkruar në rrjetin social...

‘Në det pa mbathje e pa syze’, Vittorio Sgarbi rrëfen tmerrin e përjetuar në Shqipëri

Vittorio Sgarbi, një nga personalitetet më të njohur italianë ka rrëfyer për mediat fqinje tmerrin që kaloi në Shqipëri, ku për pak u mbyt...

Personaliteti i madh Vittorio Sgarbi rrezikon të mbytet në Dhërmi, si e shpëtoi vajza nga fundi tragjik (VIDEO)

Personaliteti i madh italian Vittorio Sgarbi ka ardhur në Shqipëri për të zhvilluar një tur promovues, por një ngjarje e rëndë për pak sa...

Kritiku i njohur italian: Në Shqipëri po ndodh një sfidë mes PLAKUT dhe të resë që ka emrin EDI RAMA

Kritiku i njohur italian i artit, Vittorio Sgarbi komenton krizën politike në Shqipëri duke e krahasuar me një sfidë mes të vjetrës, duke nënkupruar...

Gazetari italian rrëfehet si kurrë më parë, flet hapur për vajzën me këngëtaren shqiptare

Kritiku i madh italian i gazetarisë dhe politikës Vittorio Sgarbi ka treguar së fundmi për lidhjen e veçantë që ka me Shqipërinë. ...

Lajmet e fundit