Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

visi caushi

Gjykata e do në burg pas atentatit të Spiro Iljadhit, zbardhet dëshmia e Redian Hadërit: Nuk kam lidhje, isha rastësisht me dy vëllezërit Caushi

Gjykata e Sarandës kërkon “arrest me burg” për Redian Hadërin, i cili së bashku me dy vëllezërit, Andrea dhe Visi Caushi dyshohet se janë...

“Q*a ropt; Bjeri ore, bjeri mos e lër”, VIDEO e të shtënave te “ORANGE” në Sarandë: Breshëri kallashnikovi dhe pistolete tmerrojnë turistët

Newsbomb.al siguron videon e sherrit që degjeneroi me përdorimin e armëve të zjarrit në Sarandë, ku i plagosur mbeti biznesmeni dhe pronari i Club...

Ndalohet pronari i “Orange” Spiro Iljadhi, iu kundërpërgjigj me pistoletë vëllezërve nga Tepelena që ia bënë lokalin shoshë me kallashnikov

Policia e Sarandës ka ndaluar në spital shtetasin Spiro Iljadhi, pronarin e “Club Orange” i cili mbeti i plagosur, pasi tre persona i hynë...

Roja i sigurisë i nxori nga Clubi, zbardhet motivi i plagosjes në Sarandë: Tre tepelensit u kthyen dhe bën “shoshë me plumba” ORANGE-n, pronari...

Redjan Hadëri, një prej autorëve të dyshuar të plagosojes me armë zjarri në Sarandë, në orët e para të mëngjesit të djeshëm, është arrestuar...

Të armatosur dhe me maska, FNSH dhe Shqiponjat zbarkojnë në rrugët e Sarandës, kërkojnë tre tepelensit që plagosën pronarin e “ORANGE” (FOTO)

Forcat e Ndërjyrjes së Shpejt dhe Shqiponjat janë duke zhvilluar kontrolle të shumta në Sarandë, për kapjen e tre autorëve të plagosjes së biznesmenit...

FOTO: Këta janë dy nga autorët e plagosjes në Sarandë, qëlluan Spiro Iljadhin e “ORANGE” dhe turistin shqiptaro-amerikan

Newsbomb.al siguron fotot e dy prej atuorëve të dyshuar të plagosjes së pronarit të Club “ORANGE” në Sarandë, dhe të një turisti nga Tirana,...

Lajmet e fundit